ASUS ZenBook Flip S UX370UA

ASUS ZenBook Flip S, her yerde ve her yerde tasarlanan, dünyanın en ince ve en hafif dönüştürülebilir dizüstü bilgisayarlarından biridir. Zarif bir sofistike, 360 ° döndürülebilir ekranın rahatlığı ve çok yönlülüğü birleştiriyor. Bu ultra ince, ultra hafif dönüştürülebilir, şık bir dizüstü bilgisayar, kullanışlı bir tablet veya bunların arasında bir şey olabilir. 8. Nesil Intel® Core i7 işlemci, günlük bilgisayar işlemlerinizi kolayca gerçekleştirmenizi sağlar. Ve bir kalemi destekler, bu yüzden Windows 10 için mükemmel ortağınızdır!

ZenBook Flip S zarif alüminyumdan yapılmış zarif bir şaheser. Şasi, yalnızca 10.9 mm kalınlığa kadar dikkatlice bilenmiş tek bir metal bloktan yapılmıştır. Sadece 1,1 kg ağırlığında, zahmetsizce taşınabilir. Üstelik birinci sınıf, havacılık sınıfı alüminyumdan yapıldığı için, standart dizüstü bilgisayar alaşımından daha hafif ancak% 50 daha güçlü.

4K UHD çözünürlük

ZenBook Flip S'deki NanoEdge çoklu dokunmatik ekran, böylesine güzel bir dizüstü bilgisayardan bekleyeceğiniz tüm kaliteyi sunar. Ultra net ekran, 3840 x 2160 boyutunda 4K UHD'ye kadar inanılmaz bir çözünürlük sunar ve 178 ° geniş görüş teknolojisine sahiptir - bu nedenle görüntüler neredeyse her açıdan harika görünüyor. Ve 331 ppi'nin inanılmaz piksel yoğunluğuyla, görüntüler ve metinler her zaman keskin ve ultra ayrıntılıdır.